Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Banner
دانلود زیرنویس فارسی سریال آمریکایی ها The Americans

زیرنویس فارسی سریال آمریکایی ها The Americans

سریال آمریکایی ها The Americans یک مجموعه تلویزیونی است که توسط جو وایزبرگ افسر سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) ساخته شده است اولین قسمت این مجموعه در ۳۰ ژانویه ۲۰۱۳ در شبکه کابلی اف ایکس پخش شد و تا ۱ می ۲۰۱۳ فصل اول آن تمام شد. فصل دوم این مجموعه در ۲۶ فوریه ۲۰۱۴ به روی آنتن رفت.

ویدئوی کوتاه معرفی سریال:

The Americans (2013–2018)
44 min|Crime, Drama, Mystery, Thriller|30 Jan 2013
8.4Rating: 8.4 / 10 from 72,504 users

نگاهی بر داستان سریال آمریکایی ها

یک زوج زن و مرد جاسوس شوروی سابق طی یک سلسله عملیات و به عنوان یک زوج معمولی فعالیت می کنند. فرزندان، همسایگان، همکاران و دوستانشان کاملا از فعالیت هایشان بی اطلاع هستند. در خانه، آنها والدین کلیشه ای و دارای بچه های کلیشه ای هستند؛ هنگام ماموریت و کار آنها را به عنوان عوامل سفر قرار می دهند؛ اما در شب، آنها یک شبکه محرمانه، عاشقان، قاتلان و شخصیت های تاریخی از دوران جنگ سرد را تشکیل می دهند. پیچ و تاب های پیچیده واقعی، بیننده را مجبور می کند شرایط واقعی یک جنگ اعلام نشده را در نظر بگیرد، چه چیزی برای محافظت از باورهای ما وجود خواهد داشت اگر آن ارزش واقعی نبوده باشد. در مجموعه سریال تلویزیونی آمریکایی ها، جاسوسان در واقع برای هر دو طرف کار می کنند.

The Americans

 

نقد و بررسی سریال The Americans

 داستان سریال The Americans در دهه ۱۹۸۰ و در زمان جنگ سرد می‌گذرد و زندگی الیزابت و فیلیپ جنینگز را نشان می‌دهد که دو مأمور مخفی کا گ ب از شوروی هستند که به عنوان یک زوج آمریکایی در ویرجینیای شمالی در حومه شهر واشینگتن با فرزندانشان زندگی می‌کنند. همچنین در همسایگی آنها فردی به نام استن بیمن از مأموران اف‌ بی‌ آی اسکان دارد. سریال در رابطه با زندگی شخصی و کاری خانواده جنینگز است که بعضی مواقع اتفاقات دنیای واقعی را نیز در داستان سریال وارد می‌کنند. سازنده مجموعه عقیده دارد که موضوع اصلی سریال دربارهٔ یک ازدواج است.

از چهار سال قبل تا سپتامبر 1987، چند ماه پیش از نشست سران واشنگتن، بین رونالد ریگان و میخائیل گورباچف، آمریکایی ها خود را برای یک نتیجه گیری مطمئن آماده می کردند. در فصل نهایی، پیج با بازی جدید خود به عنوان یک عامل روسی و فیلیپ با عمل و تلاش خود برای ساختن یک آژانس مسافرتی روبرو هستیم. آیا پایان شادی وجود خواهد داشت؟ توپ پیشگویی بلوری روسی چه می گوید؟

جذاب ترین زیرنویس ها

جدید ترین زیرنویس های منتشر شده به زبان فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فصل چهارم سریال Game of Thrones

دانلود زیرنویس فارسی فصل چهارم سریال Game of Thrones

فصل چهارم سریال Game of Thrones (بازی تاج‌ و تخت) از تاریخ ۶ آور... 

دانلود زیرنویس فارسی سریال جانشینی Succession

دانلود زیرنویس فارسی سریال جانشینی Succession

سریال جانشینی (Succession) در مورد یک امپراتوری رسانه ای که توسط شخصی بنام م... 

دانلود زیرنویس فارسی سریال بیگانگان باستانی Ancient Aliens

دانلود زیرنویس فارسی سریال بیگانگان باستانی Ancient Aliens

نقد و بررسی سریال بیگانگان باستانی Ancient Aliens سریال بیگانگان... 

دانلود زیرنویس فارسی سریال استخوان‌ ها Bones

دانلود زیرنویس فارسی سریال استخوان‌ ها Bones

سریال Bones (استخوان‌ ها) یک مجموعه تلویزیونی جذاب و سرگرم ک...