Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Banner
Subtitle Details
جزئیات فایل زیرنویس فارسی
تعداد قسمت: فصل اول دارای 7 قسمت است
پسوند فایل: zip
حجم فایل: 361 کیلو بایت
امکانات: دانلود آسان با لینک مستقیم
تاریخ انتشار: 25 آگوست 2018
دسته بندی: ,
دانلود زیرنویس فارسی فصل اول سریال Breaking Bad

فصل اول سریال Breaking Bad با کارگردانی وینس گیلیگان در تاریخ 20 ژانویه 2008 (30 دی 1386) از شبکه تلویزیونی AMC امریکا پخش شد و آخرین قسمت فصل اول سریال در تاریخ 9 مارس 2008 (19 اسفند 1386) پخش شد. فصل اول سریال بریکینگ بد دارای 7 قسمت است که پس از دیدن قسمت اول شما را ترغیب به دیدن قسمت های بعدی می کند به نحوی که دوست دارید تمام سریال را در یک روز تمام کنید. سریال Breaking Bad یکی از پربیننده ترین سریال های امریکایی است و داستان سریال روایت یک معلم شیمی ساده به نام والتر وایت است که در شهر البوکرکی نیومکزیکو با همسر و فرزند خود یک زندگی ساده دارد، پسر وی فلج است و به سختی راه می رود.

همسر والتر (اسکایلر) باردار است و به زودی صاحب فرزند می شوند اما با اوضاع مالی نابسامان وی زندگی بروفق مرادش نیست و پس از مدتی متوجه میشود که دارای سرطان ریه است و به زودی خواهد مرد، برادر زن والتر (هنک) پلیس مبارزه با مواد مخدر است و به تازگی موفق به کشف باند بزرگی شده اند که والتر با دیدن پول های نقد وسوسه می شود تا قبل از مرگ برای خانواده اش یک سرمایه زیاد ذخیره کند، به این ترتیب یک معلم شیمی معمولی وارد کار خلاف شده و حتی آدم می کشد! پس از مدتی مریضی وی خوب شده و خود را در منجلابی میبیند که دیگر رهایی از آن ممکن نیست. هم اکنون می توانید زیرنویس فارسی فصل اول سریال Breaking Bad را از سایت ساب یار دانلود کنید.

 

Breaking Bad (2008–2013)
49 min|Crime, Drama, Thriller|20 Jan 2008
9.5Rating: 9.5 / 10 from 1,253,913 users

buy telegram members / add Telegram member / add Telegram subscribers / buy Telegram member / buy Telegram subscribers / increase Telegram member / Telegram subscribers / increase Telegram subscribers

جذاب ترین زیرنویس ها

جدید ترین زیرنویس های منتشر شده به زبان فارسی