Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Banner
Subtitle Details
جزئیات فایل زیرنویس فارسی
تعداد قسمت: زیرنویس فارسی سه فصل کامل
پسوند فایل: zip
رزولیشن: تمامی کیفیت ها
حجم فایل: 4.51 مگابایت
امکانات: دانلود آسان با لینک مستقیم
تاریخ انتشار: 02 نوامبر 2018
دسته بندی: ,,
Tags برچسب ها
دانلود زیرنویس فارسی سریال نقطه کور Blindspot

زیرنویس فارسی سریال نقطه کور Blindspot

سریال نقطه کور Blindspot یک مجموعهٔ تلویزیونی جنایی آمریکایی است که توسط مارتین گرو ساخته شده‌است. بازیگران اصلی این مجموعه جایمی الکساندر و سالیوان استیپلتون می‌باشند. ساخت این مجموعه در ۱ مه ۲۰۱۵ توسط ان‌ بی‌ سی آغاز شد و اولین بار در ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۵ به نمایش گذاشته شد. بر روی بدن یک زن خالکوبی مرموز متمرکز است که حافظه خود را از دست داده و هویت خود را نمی داند. اف بی آی متوجه این موضوع می شود که هر خالکوبی شامل یک سرنخ برای یک جرم است که باید برای حل آن یک گروه خلاق با عملیات هیجان انگیز، پیچ و تاب های جدید، عملیات عالی را انجام می دهند.

Blindspot (2015–)
42 min|Action, Crime, Drama, Mystery, Thriller|21 Sep 2015
7.4Rating: 7.4 / 10 from 61,265 users

چرا سریال نقطه کور Blindspot را تماشا کنیم؟ زیرا در این سریال همیشه یک سرنخ و یک داستان جدید وجود دارد، یک پیچ و تاب برای اضافه کردن که شما را به تماشای ادامه آن در هفته آینده مشتاق می نماید. پلیس های این سریال حرفه ای و آموزش دیده هستند ولی در همه سطوح شک و تردید وجود دارد. تعاملات شخصیتی بین جین و هلر پیچیده، نزدیک، پرتنش، دوست داشتنی اما سخت و غیر قابل پیش بینی است. ساختن تمام شخصیت های تیم، به خوبی انجام شده است.

 

تغییرات در این سریال نقطه کور یک سری پازل است، جایی که طرح توسط سرنخ به آرامی بازنویسی می شود، اما چه تغییری می کند. این پازل بر روی یک انسان انعکاس می یابد. همه چیز در میدان تایمز آغاز می شود، جایی که یک کیسه بزرگ دوفل رها شده است. آنچه که در سه دقیقه اولیه اتفاق می افتد، مقدمه ی برای معرفی داستان به ببینده است، زنی که از سر تا پا تاتو شده و حافظه  اش را از دست داده است، او نمی داند چه کسی است یا چطور در آن شرایط  قرار گرفته است. او همچنین با سولینان استاپلتون، که کورت ولرر، پلیس ویژه برای رسیدگی به پرونده وارد می شود اوبه دلایلی نامعلوم با پلیس ویژه ارتباط دارد.

Blindspot Series

جنبه های دیگر سریال Blindspot

سریال Blindspot همچنین رشته هایی را به نمایش می گذارد که برخی از بینندگان، به ویژه آمریکایی ها، ممکن است با آن آشنا باشند. علاوه بر آن صحنه های باز و تروریسم واقعی زندگی را به یاد می آورد، حادثه هایی که هر كدام در آمریکا ممکن است رخ دهد و تهدیدی برای یکی از ساختمان های شهر هستند. با تماشای این سریال، شما ممکن است خود را در حال بازگشت به برخی از بدترین لحظات در تاریخ آمریکا ببینید.

با پایان سرفصل ها، ما کمی درباره ی پس زمینه ی ماجراهای آن زن می دانیم، و قطعه های از حافظه او که تحت شرایط خاصی به ذهن او باز می گردند. بنابراین علاوه بر داشتن یک سری پازل، این یک سری حافظه بازیابی شده است. البته این داستان کمی تکراری است و قبلا مورد استفاده قرار گرفته است. مانند سری فیلم های جیسون بورن.

 

داستان سریال نقطه کور

سریال جذاب نقطهٔ کور به داستان زنی می‌پردازد به نام (جینی ریمی دوی) که حافظه‌اش را کاملاً از دست داده و به صورت اسرارآمیز در میدان تایمز با تتوهای زیادی روی بدنش توسط پلیس پیدا می‌شود. اف‌بی‌آی وی را بدلیل اینکه تتوی های عجیبی دارد بر روی بدنش تحت مراقبت امنیتی قرار می دهد. بدلیل اینکه وی (یادزدودگی پس گستر دارد) در کل نمی‌داند که چه کسی است.اف بی وی را به دلیل اینکه وی مهارت های زیادی در زبان و مبارزه تن به تن دارد متهم به خدمت در نیروی ویژه دریایی میکند. اف بی ای به دنبال هویت واقعی او می باشد اما نمی‌تواند هیچ اطلاعاتی پیدا کند.

 

سرانجام شخصیت اصلی سریان جین دو

آزمایش های (DNA) نشان می دهد که وی هیچ گونه سابقه ایی در دیتابیس اطلاعات آماری ایالات متحده ندارد. بعداً در یافته می شود که وی دوست کودکی و همسایه مامور ویژه اف بی ای (کورت ویلر) است در ۲۵ سال پیش گم شده بوده و همه فکر می کردنند که وی مرده است اما اینطور نبوده(البته در ابتدا اینطور تصور میشود). وی فرزند دو عضو جنش ضد اپارتاید در افریقا جنوبی بود. پدر و مادر وی کشته شده و بعداً وی به یک تشکیل مخفی مربوط به دولت که بچه های کوچک را برای اهداف خود پرورش می دهد برده میشود.

 

اما بعد سقوط دولت، وی توسط یک سرباز امریکایی بنام (شپرد) به همراه برادرش به امریکا برده و برای سازمانی تحت نام (طوفان شن) اموزش می بینند. هر یک از تتوهای جینی یک رابطه با حملات تروریستی که در اینده در نیویورک به وقوع می پیوندد دارد .اف بی ای سعی در خنثی سازی این حملات دارد. در این راه کورت ویلر و جینی با هم همکاری میکنند و در هر قسمت جینی یک فلش بک(خاطره) از گذشته خود به یاد می اورد که هویت وی را فاش میکند.

buy telegram members / add Telegram member / add Telegram subscribers / buy Telegram member / buy Telegram subscribers / increase Telegram member / Telegram subscribers / increase Telegram subscribers

جذاب ترین زیرنویس ها

جدید ترین زیرنویس های منتشر شده به زبان فارسی