Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Banner
Subtitle Details
جزئیات فایل زیرنویس فارسی
تعداد قسمت: 5 قسمت از فصل 5
پسوند فایل: zip
رزولیشن: تمامی کیفیت ها
حجم فایل: 123 کیلوبایت
امکانات: دانلود آسان با لینک مستقیم
تاریخ انتشار: 04 نوامبر 2018
دسته بندی: ,
Tags برچسب ها
دانلود زیرنویس فارسی سریال America’s Got Talent

سریال America’s Got Talent (آمریکا دارای استعداد است) یک مجموعه تلویزیونی واقع گرایانه است که بر روی شبکه NBC پخش می شود. در طول فصل تلویزیونی سال 2018 و نخستین بخش آن بنام “صدا” پخش می شود. رقبای مشهور از فصل 13 و فینال های قبلی “آمریکن گات تالنت” در این برنامه حضور دارند. این سریال از ژانویه 2019 پخش خواهد شد. انتظار میرود این مجموعه شامل 7 قسمت باشد و داوران معروف و با تجربه این رقابت ها را داوری می کنند. این سریال در تمام جهان پخش خواهد شد.

ویدئوی کوتاه معرفی سریال America’s Got Talent:

America's Got Talent (2006–)
60 min|Family, Game-Show, Music, Reality-TV|21 Jun 2006
5.7Rating: 5.7 / 10 from 8,242 users

نقد و بررسی سریال America’s Got Talent (آمریکا دارای استعداد است)

حضور “سیمون کول” به عنوان داور در این برنامه تایید شده است. در 27 ژوئیه 2018 تأیید شد که “مل بی” در پنج برنامه و نمایش داور و قاضی خواهد شد. 27 سپتامبر 2018 اعلام شد که “تری کورز” میزبان این نمایش است و “هیدلی کلم” و “هووی ماندل” نیز به عنوان قاضی و داور به این سریال پیوستند و تمام چهار قضات فعلی از سری اصلی همچنان همراه این مجموعه هستند. مجموعه تلویزیونی مستعدان امریکا نام سری مجموعه مسابقه ای است که در شبکه ان بی سی آمریکا استعدادهای درخشان را کشف می‌کند. یک برنامه تلویزیونی، که استعدادهای خوانندگان، شعبده بازان، کمدین‌ها و نوازندگان در تمام سنین را کشف می‌کند، و با یکدیگر برای بردن جایزه ۱ میلیون دلاری رقابت می‌کنند. این برنامه از ژوئن سال ۲۰۰۶ برای فصل تابستان، شروع شده‌است.

 

Subtitle Americas Got Talent

سازندگان سریال America’s Got Talent

برنامه تلویزیونی America’s Got Talent توسط سایمون کاول ساخته شده شبکهٔ ان بی سی در ۲ اوت 2018، ساخته شدن فصل های بعدی در سال 2019 این برنامه را تمدید کرد. این مسابقه با حضور 3/4 داور و یک مجری صورت می‌گیرد. در ابتدا توسط ویدیوهای آنلاین در سایت تلویزیون ان بی سی و یوتیوب فیلم‌هایی از هر فردی که استعداد دارد در هر سن و سالی با هر استعدادی از خواننده ، رقصنده ، کمدین ، نوازنده، شعبده باز ، نقاش ، تقلید صدا ، کنترل کننده حیوانات ، ذهن خوان و نمایش‌های خطرناک و سرگرم کننده به این مسابقه می توانند بیایند. پس از تایید اولیه این افراد به مرحله آزمون آزمایشی دعوت می‌شوند که رو در روی داوران و مردم اجرا خواهند داشت و در صورت گرفتن اکثریت آرا توسط داوران به مرحله بعدی صعود می‌کنند.

 

Americas Got Talent

اخبار جدید America’s Got Talent

همچنین از فصل دهم به بعد هر داور یک دکمه تحت عنوان دکمه طلایی دارند که با زدن آن که فقط یک بار می توانند از آن استفاده کنند آن شرکت کننده مستقیم به مرحله یک چهارم نهایی می رود. مرحله بعدی یک هشتم نهایی نامیده می‌شود که یک داور مهمان نیز به داوران اصلی اضافه می‌شود و عده ای از افراد صعود کننده حذف شده و باقی مانده به مرحله اجرای زنده در مرحله یک جهارم نهایی می روند. مرحله یک چهارم نهایی اجرای زنده می‌باشد که افراد پس از اجرا به رای مردم به مرحله نیمه نهایی صعود می‌کنند. در مرحله نیمه نهایی نیز 10 نفر انتخاب شده و به فینال می روند و در مرحله نهایی یک نفر برنده جایزه اصلی و نفر اول می‌شود.

buy telegram members / add Telegram member / add Telegram subscribers / buy Telegram member / buy Telegram subscribers / increase Telegram member / Telegram subscribers / increase Telegram subscribers

جذاب ترین زیرنویس ها

جدید ترین زیرنویس های منتشر شده به زبان فارسی