Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Banner
Subtitle Details
جزئیات فایل زیرنویس فارسی
تعداد قسمت: زیرنویس کامل 2 فصل
پسوند فایل: zip
رزولیشن: تمامی کیفیت ها
حجم فایل: 256 کیلوبایت
امکانات: دانلود آسان با لینک مستقیم
تاریخ انتشار: 04 نوامبر 2018
دسته بندی: ,,
دانلود زیرنویس فارسی سریال سه درصد 3%

سریال سه درصد 3% یک سریال هیجان انگیز ساخت برزیل است که توسط پدرو آگویلرا ساخته شده است، با بازی جواهو میگوئل و بانکا تامپاتو این برنامه از یک قسمت مستقل مستقل 2009 ساخته شده است و اولین سریال تلویزیونی در زبان پرتغالی و دومین تولید غیر انگلیسی است که پس از سریال اسپانیایی “باشگاهکوئرووس” در نت فلیسک منتشرشده است.

3% (2016–)
49 min|Action, Drama, Sci-Fi, Thriller|25 Nov 2016
7.5Rating: 7.5 / 10 from 17,726 users

نقد و بررسی سریال سه درصد 3%

سریال جذاب سه درصد در یک آینده نامشخص اتفاق می افتد، زمانی که یک گروه فقیر فرصت مناسبی برای تکمیل “فرایند” و پیشبرد نفوذ جامعه دور “ساحلی” را پیدا می نماید. در حالیکه اکثر کاندیداهای ناموفق به سادگی حذف می شوند و برخی از آنها حتی نمی توانند زنده بمانند، تنها 3٪ از کاندیداها موفق می شوند. این سریال در دسامبر 2016 در شبکه نت فلیسک در دسترس همگان قرار گرفت. سه درصد بیشترین جذابیت و نشاط است را در بین سریال های غیر انگلیسی داشته است.  مجموعه 3% یک سریال جدی از چالش های فیزیکی و روانی که به عنوان فرایند شناخته می شوند.

 

TV Series 3 Percent

 

فرآیند موجود برای جدا کردن گندم از فلفل است؛ فقط 3 درصد از کسانی که دارای “شایستگی” مورد نیاز برای عبور از تمام تست های فرآیند هستند می تواند برنده جایزه نهایی شوند. یک زندگی جدید در دریا، یک روستای جزیره ای با مهندسی فن آوری مدرن و محیط زیست متفاوت که در ساکنان آن از بقیه جهان جدا زندگی می کنند و درراحتی، فراوانی و هماهنگی هستند.

buy telegram members / add Telegram member / add Telegram subscribers / buy Telegram member / buy Telegram subscribers / increase Telegram member / Telegram subscribers / increase Telegram subscribers

جذاب ترین زیرنویس ها

جدید ترین زیرنویس های منتشر شده به زبان فارسی